Meie Isa, kes Sa oled Taevas, me märkame:

Meie Isa, kes Sa oled Taevas, me märkame:

Et Sina oled -- oled täielikult püha, armastav ja armuline, ja et meie oleme Sinu hoole lapsed, mitte aga alamad, patused ja rikutud olendid, nagu mitmed meie valeõpetajad tahavad meid uskuma panna.

Et me oleme suurimad kogu Sinu loomingust ja kõige imelisemad Sinu kätetöödest, ning et me oleme Sinu suure Hinge armastuse ja kõige õrnema helluse objektid.

Et Sinu tahe on see, et me saaksime Sinuga ühtseks ja saaksime osa Su suurest armastusest, mille Sa oled meile andnud oma halastuse ja soovi kaudu, et me tõepoolest saaksime Sinu jumalikeks lasteks.

Et Sa avad meie hinge Oma Armastuse sissevoolule ja et siis tuleb Su Püha Vaim, et tuua meie hinge see - Sinu Armastus suures külluses, kuni meie hinged saavad muudetud Sinu olemusse. Ja et meis tekiks usk - selline usk, mis paneb meid mõistma, et oleme tõeliselt Sinu lapsed ja et oleme Sinuga üks oma olemuselt, ja mitte ainult Sinu kuvand.

Las meil saada olema selline sisemine usk, mis annab meile teadlikkuse, et Sina oled meie Isa ja iga hea ja täiusliku kingituse andja, ning et ainult meie ise võime takistada Sinu Armastusel tulemast ja muutmast meid surelikust surematuks.

Aita, et me alati mõistaksime, et Sinu Armastus ootab meid kõiki ja et kui me tuleme Sinu juurde usu ja siiraste hinge igatsuste, palvete ja püüdlustega, siis Sa ei hoia meie suhtes oma Armastust kunagi tagasi.

Hoia meid igal elu hetkel Oma Armastuse varjus ning aita meil ületada kõik lihalikud kiusatused ja kurjad mõjud, kes meid pidevalt ümbritsevad ja püüavad meie mõtted Sinust eemale pöörata selle maailma naudingute ja veetlustega.

Täname Sind Sinu Armastuse ja selle kättesaadavuse võimaluse eest ning usume, et Sa oled meie Isa - armastav Isa, kes naeratab meile meie nõrkuses ja on alati valmis meid aitama ja Oma Armastuse kallistusse võtma.

Me palume seda kõike kogu oma hinge siirusest ja igatsustest ning usaldades Sinu Armastust anname Sulle kogu tänu, kiituse, austuse ja armastuse, mida meie hinged suudavad anda.

 

© 2012 - 2024 Foundation Church of the New Birth - All Rights Reserved.